KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8639908
nr 863 9908
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Akvareller, 2 st, Jan Lundquist, signerad
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2013
kl 19:21:45
2/12 12:25:25
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist